AKU FAST POWER 20V

AKU
AKU FAST POWER 20V

AKU FAST POWER 20V

Jest cichy, ekologiczny, ekonomiczny. Bez benzyny, bez kabla, bez hałasu, bez spalin. Taka jest nowa seria AKU marki FIELDMANN, która naprawdę działa, działa długo, jest łatwa w obsłudze i ma świetne osiągi.

Sercem technologii AKU jest zawsze akumulator litowo-jonowy w wariantach 2 Ah / 4 Ah. Nie jest konieczne kupowanie specjalnego akumulatora do każdej maszyny, ale potrzebujesz tylko jednego, a tutaj możesz go użyć do dowolnej maszyny z naszego FAST POWER 20V Rada.

Przełącz go z jednej maszyny na inną szybko i łatwo (jednym kliknięciem) i możesz kontynuować pracę. Wystarczy nacisnąć przycisk i gotowe! Dzisiejsza technologia AKU zapewnia wydajność i dynamikę maszyn benzynowych! Gwarantuje to fakt, że maszyny takich jak kosiarki ogrodowe lub wykaszarki, jednocześnie używana jest pełna moc dwóch akumulatorów. W przypadku mniejszych maszyn, takich jak wiertarki lub dmuchawy, używany jest tylko 1 akumulator.

 

AKUMULATORY FIELDMANN SĄ CHRONIONE PRZEZ INTELIGENTNĄ ELEKTRONIKĘ

Maksymalne bezpieczeństwo i wysoka wydajność.
 
Aktywny system zarządzania akumulatorem stale monitoruje i reguluje parametry akumulatora poprzez wbudowany mikroprocesor. Monitoruje czynniki wpływające na bezpieczeństwo, ale także każdą komórkę, której wykorzystanie kontroluje. Zapewnia to najwyższe bezpieczeństwo, optymalną wydajność, wysoką funkcjonalność i maksymalną żywotność akumulatorów Fieldmann.

Przepięcie, przegrzanie, samorozładowanie, głębokie rozładowanie lub efekt pamięci... Elektronika rozpoznaje te wpływy w porę i aktywnie interweniuje. Zapobiegnie to uszkodzeniu akumulatora. Akumulatory Fieldmann produkowane są przy użyciu wysokiej jakości komponentów. Ogniwa litowo-jonowe uznanych na całym świecie producentów zapewniają natychmiastowy dopływ energii, dłuższą żywotność akumulatora na jednym ładowaniu i wydłużają jego ogólną żywotność.
Aktualnie brak produktów w tej kategorii