Potężna bezprzewodowa piła tłokowa Fieldmann FDUO 70505-0 oferuje wygodne cięcie bezprzewodowe dzięki baterii Li-Ion 20V. Szybkozwalniająca się uchwyt i ergonomiczna rączka zapewniają komfort pracy. Kompatybilność z programem bezprzewodowym FAST POWER 20V zwiększa jego zastosowanie.
259,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50004601
FDUO 70505-0
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Pilarka szablasta |
|---|
02
Bateria
| Napięcie baterii | 20.0V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|
04
Właściwości
| Cięcie do | 100mm |
|---|---|
| Napęd | Akumulator |
| Obrotowy uchwyt | Nie |
| Miękki uchwyt | Nie |
05
Wyposażenie
| Tak | |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Nie |
06
Wymiary i waga
| Masa | 1.9kg |
|---|