Wydajna kosa spalinowa Fieldmann FZS 5025-B z silnikiem dwusuwowym o pojemności 51,7 cm³ poradzi sobie nawet z gęstą roślinnością. Ergonomiczny uchwyt i regulowany pasek zapewniają wygodną obsługę. Innowacyjny system Twist & Go ułatwia wymianę sznurków.
1 049,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 5 szt.
ID produktu: 50005291
FZS 5025-B
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Wykaszarka |
|---|
02
Moc
| Napęd | Benzyna |
|---|---|
| Pojemność silnika | 51.7cm3 |
| Moc silnika | 1.45kW |
| Typ silnika | 2-suwowy |
03
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Tak |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Nie |
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Szerokość cięcia | 440mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1l |
| System koszenia | Dwie struny |
| Ustawienie kąta główki | Nie |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Rączka teleskopowa | Nie |
| Pasek na ramię | Tak |
| Struny zapasowe w opakowaniu | Nie |
| Ostrza zapasowe w opakowaniu | Tak |
| Tak |
05
Funkcje
| Aut. przesuwanie struny | Tak |
|---|---|
| Szybko nawijać |
06
Wymiary i waga
| Średnica struny | 2.4mm |
|---|---|
| Masa | 11.2kg |