Nowoczesna wykaszarka akumulatorowa Fieldmann FZS 70705-0 poradzi sobie nie tylko z wysoką trawą, ale także z bardziej wymagającymi krzewami. Ergonomiczna konstrukcja z podwójnym uchwytem i paskiem na ramię zapewnia wygodną pracę. Jest częścią programu bezprzewodowego FAST POWER 20V, który umożliwia współdzielenie akumulatorów między wieloma maszynami.
619,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50004663
Akumulatorowa kosa spalinowa FZS 70705-0
- Aku program FAST POWER 20V
- Akumulator: Li-Ion 2× 20 V
- Szerokość koszenia: 33/38 cm
- Średnica sznurka: 2,0 mm
- Tarcza trójzębna stalowa: Ø 230 mm
- Podwójny ergonomiczny uchwyt
- Regulowany pasek na ramię
- Waga: 4,6 kg
- Bateria i ładowarka nie są dołączone
Aku program FAST POWER 20V
Akumulatorowa kosa spalinowa FZS 70705-0 należy do serii FAST POWER 20V, która umożliwia współdzielenie akumulatorów między wieloma urządzeniami Fieldmann. Kompatybilny z akumulatorami FDUZ 79020 (2 Ah), FDUZ 79040 (4 Ah) i FDUZ 79080 (8 Ah) oraz szybkimi ładowarkami FDUZ 79100 (1× 20V), 79200 (1× 20V) i 79110 (2× 20V).
Nowoczesne akumulatory Li-Ion
Dzięki dwóm akumulatorom litowo-jonowym 20 V FZS 70705-0 zapewnia stabilną pracę nawet przy wymagającym koszeniu. Elektroniczna jednostka sterująca zapewnia efektywne wykorzystanie energii. Do działania potrzebne są dwie baterie o tej samej pojemności.
Szerokość koszenia 33/38 cm
Szerokość cięcia wynosząca 33 cm z głowicą strunową i 38 cm ze stalowym ostrzem pozwala na szybkie pokrycie większych powierzchni. Dzięki dwóm narzędziom wykaszarka nadaje się do różnych rodzajów roślinności. Podkaszarka idealnie nadaje się do pielęgnacji ogrodu i obrzeży.
Półautomatyczna głowica strunowa
W główce sznurka zastosowano solidną żyłkę o średnicy 2,0 mm, która poradzi sobie nawet z gęstą trawą. Dzięki systemowi półautomatycznemu żyłka wysuwa się z lekkim stuknięciem w ziemię, co znacznie ułatwia pracę. Ten praktyczny mechanizm zwiększa wydajność koszenia i oszczędza czas.
Stalowa tarcza trójzębna
Stalowe ostrze trójzębne o średnicy 230 mm, odpowiednie do koszenia krzewów i słabszych nalotów. Tarcza jest wytrzymała, trwała i łatwa do wymiany. Dzięki temu model FZS 70705-0 poradzi sobie nawet w bardziej wymagającym terenie.
Ergonomiczny uchwyt ze sterowaniem
Podwójny uchwyt ze zmiękczonymi uchwytami zapewnia wygodne prowadzenie wykaszarki nawet podczas długotrwałej pracy. Na uchwycie znajdują się przydatne elementy sterujące, które pozwalają łatwo uruchomić i sprawdzić wydajność. FZS 70705-0 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej ergonomii i komforcie użytkownika.
Lekka waga i pasek
Wykaszarka waży zaledwie 4,6 kg, co sprawia, że jest łatwa w obsłudze nawet podczas dłuższej pracy. Wyważona konstrukcja z silnikiem na głowicy zapewnia stabilność. Regulowany pasek na ramię pomaga rozłożyć ciężar i zwiększa komfort.
FZS 70705-0
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Wykaszarka |
|---|
02
Bateria
| Napięcie baterii | 20.0V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|
04
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Tak |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Nie |
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Szerokość cięcia | 350mm |
| System koszenia | Dwie struny |
| Ustawienie kąta główki | Nie |
05
Wyposażenie
| Tak | |
| Rączka teleskopowa | Nie |
| Pasek na ramię | Tak |
| Struny zapasowe w opakowaniu | Nie |
| Ostrza zapasowe w opakowaniu | Tak |
| Nie |
06
Funkcje
| Wskaźnik naładowania | Tak |
|---|---|
| Aut. przesuwanie struny | Tak |
| Półautomatyczny |
07
Wymiary i waga
| Długość struny | 2m |
|---|---|
| Średnica struny | 2.0mm |
| Masa | 4.6kg |
08
Kolor
| Kolor | Czarno-zielony |
|---|