Wydajna kosiarka akumulatorowa Fieldmann FZR 70330-0 z silnikiem bezszczotkowym i szerokością koszenia 33 cm jest idealna do ogrodów o powierzchni do 350 m². Oferuje centralną regulację wysokości koszenia w 6 pozycjach i niską wagę dla łatwej obsługi. Kompatybilny z serią FAST POWER 20 V.
599,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50005671
FZR 70330-0 (bez baterie)
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Podkaszarka |
|---|---|
| Typ kosiarki | Rotacyjna |
02
Bateria
| Napięcie baterii | 20.0V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|---|
| Typ silnika |
04
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Tak |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Nie |
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Szerokość cięcia | 330mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Tak |
| Wysokość cięcia | 25 – 75 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 350m2 |
| Objętość kosza | 35l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 6 |
| System koszenia | Nóż |
| Rozrusznik | Elektryczny |
05
Wyposażenie
| Tak | |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Rączka teleskopowa | Nie |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Nie |
06
Funkcje
| System 4w1 | Nie |
|---|---|
| Centralna regulacja wysokości | Tak |
| Wskaźnik napełnienia kosza | Tak |
| Rozdrabnianie | Nie |
| Ruchomość | Nie |
07
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy | Plastikowy |
|---|
08
Wymiary i waga
| Masa | 8.0kg |
|---|