Potężna wyrzynarka FIELDMANN FDP 200805-E o mocy 800 watów i wbudowanym laserze AC zapewnia precyzyjne cięcia. Nieskończenie zmienna kontrola prędkości oraz możliwość regulacji kąta cięcia w 4 pozycjach zwiększają elastyczność. Latarka LED pozwala pracować nawet w słabym świetle.
199,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50004765
Jigsaw FDP 200805-E
- Napięcie: 230 V / 50 Hz
- Moc: 800 W
- Prędkość bez obciążenia: 0-2800 obr./min
- Maksymalne cięcie: 80-100 mm
- Szybko-zwalniający się uchwyt
- Waga: 3 kg
- W zestawie: wyrzynarka, prostokątny uchwyt na odległość cięcia, 2 części pił (drewno/metal).
Moc powyżej średniej i laser AC
Silnik o mocy 800 W zapewnia wystarczającą moc do precyzyjnych cięć w różnych materiałach. Wbudowany laser AC pomaga utrzymać idealną linię cięcia. FDP 200805-E jest idealny zarówno dla wymagających majsterkowiczów, jak i profesjonalistów.
FDP 200805-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Wyrzynarka |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Cięcie do | 100mm |
|---|---|
| Napęd | Sieć 230V |
| Obrotowy uchwyt | Nie |
| Miękki uchwyt | Nie |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Nie |
|---|
05
Parametry energetyczne
| Moc | 800W |
|---|
06
Wymiary i waga
| Masa | 3.5kg |
|---|