Kompaktowa wyrzynarka FIELDMANN FDP 200451-E o mocy 450 watów jest idealna do precyzyjnych cięć w materiałach drewnianych. Nieskończenie zmienna kontrola prędkości zapewnia czyste cięcie bez uszkadzania powierzchni. Ergonomiczna rączka i metalowa podstawa zapewniają komfortowe prowadzenie.
99,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50004912
FDP 200451-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Wyrzynarka |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Cięcie do | 60mm |
|---|---|
| Napęd | Sieć 230V |
| Obrotowy uchwyt | Nie |
| Miękki uchwyt | Nie |
04
Parametry energetyczne
| Moc | 450W |
|---|
05
Wymiary i waga
| Masa | 1.4kg |
|---|