Niezawodna wiertarka młotowa Fieldmann FDV 201205-E z silnikiem 1 200 W oferuje dwie prędkości wiercenia oraz metalową uchwyt zaciskowy umożliwiającą łatwą zmianę narzędzi. Elektroniczne regulowanie prędkości zapewnia precyzyjną pracę. Solidna konstrukcja i ergonomiczna rączka gwarantują długą żywotność i komfort.
299,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50005107
Wiertarka młotowa FDV 201205-E
- Moc: 1 200 W
- Maksymalna średnica wiercenia: 13 mm
- 2 biegi: 0-1100 obr./min; 0-3000 obr./min
- Metalowa uchwytka: średnica 13 mm
- Elektroniczna regulacja prędkości na przełączniku
- Funkcja: młotek, bieg w prawo/lewo
- Napięcie: 230 V / 50 Hz
- Ergonomiczna rączka + dodatkowa rączka
- W zestawie znajdowały się: wiertarka, wskaźnik głębokości wiercenia, dodatkowa rękojeść, plastikowa obudowa
Do wiercenia o ciężkich warunkach
Silnik o mocy 1 200 watów zapewnia wystarczającą moc, by wiercić w twardych materiałach nawet przy długotrwałych obciążeniach. Dzięki stabilnemu działaniu możesz poradzić sobie nawet z wymagającymi projektami bez przegrzewania. Fieldmann FDV 201205-E to idealny wybór zarówno dla miłośników majsterkowania, jak i profesjonalistów.
Dwie prędkości wiercenia
Wiertarka oferuje dwie prędkości: 0-1100 obr./min dla precyzyjnego wiercenia oraz 0-3000 obr./min dla szybkiego postępu pracy. Przełączanie prędkości pozwala na optymalną regulację w zależności od rodzaju materiału. System ten zwiększa wydajność i wydłuża żywotność narzędzi.
Metalowa oklep
Metalowa skurwa o średnicy 13 mm zapewnia solidny chwyt wierteł oraz szybką i bezproblemową wymianę. Trwała konstrukcja uchwytu gwarantuje długą żywotność nawet przy częstym użytkowaniu. FDV 201205-E zapewnia zatem maksymalną niezawodność.
Elektroniczna regulacja prędkości na przełączniku
Regulacja prędkości bezpośrednio na przełączniku pozwala precyzyjnie dostosować prędkość do zadania. Pozwala to uzyskać czyste otwory bez uszkadzania materiału. Ten element zwiększa komfort i kontrolę podczas pracy z wiertarką Fieldmann FDV 201205-E.
FDV 201205-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Wiertarka udarowa |
|---|
02
Moc
| Napęd |
|---|
03
Właściwości
| Napęd | Sieć 230V |
|---|---|
| Obrotowy uchwyt | Nie |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Maks. średnica wiercenia | 13mm |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Uchwyt szybkomocujący | Nie |
| Poziomica | Nie |
05
Funkcje
| Funkcja | Wiercenie/uderzenie |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania | Nie |
| Oświetlenie | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 1200W |
|---|
07
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|