Praktyczna wiertarka młotowa Fieldmann FDV 200501-E o mocy 500 W może radzić sobie z wierceniem i wierceniem młotkowym w różnych materiałach. Regulacja prędkości oraz szybkozłączka 13 mm zapewniają precyzję i wygodę. Ergonomiczna rączka i wygodne przełączniki ułatwiają pracę.
93,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka JUTRO.
U Ciebie od 21.4.
ID produktu: 50003560
Wiertarka młotowa FDV 200501-E
- Zużycie energii: 500 W
- Szybkozwalniająca złączka: do 13 mm
- Prędkość bez obciążenia: 0-3000 obr./min
- Napięcie: 230 V / 50 Hz
- Ergonomiczna boczna rękojeść
- Przełączniki sterowania wygodą
- Waga: 2 kg
- W zestawie znajdowały się: wiertarka, boczna rączka, ogranicznik głębokości
Do wiercenia domowego
Silnik o mocy 500 W zapewnia wystarczającą moc do normalnego wiercenia w drewnie, metalu i murze. Stabilne działanie zapewnia niezawodną wydajność w codziennych zadaniach. Fieldmann FDV 200501-E to idealny wybór do warsztatu domowego.
FDV 200501-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Wiertarka udarowa |
|---|
02
Moc
| Napęd |
|---|
03
Właściwości
| Napęd | Sieć 230V |
|---|---|
| Obrotowy uchwyt | Nie |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Maks. średnica wiercenia | 13mm |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Uchwyt szybkomocujący | Tak |
| Poziomica | Nie |
05
Funkcje
| Funkcja | Wiercenie/uderzenie |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania | Nie |
| Oświetlenie | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 500W |
|---|
07
Wymiary i waga
| Wysokość | 7.60cm |
|---|---|
| Szerokość | 7.60cm |
| Głębokość | 25.00cm |
08
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|