Lekka, mocna i praktyczna wiertarka bezprzewodowa Fieldmann FDV 10249-A12 V z baterią Li-Ion o pojemności 1500 mAh oferuje dwie prędkości obrotowe i moment obrotowy 22 Nm. Dzięki oświetleniu LED i szybkowolnej sprężynowej sprężynie możesz pracować komfortowo nawet w ciemnych miejscach.
159,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 3 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 15.5.
ID produktu: 50007391
Mam wiertarkę FDV 10249-A
- Bateria: 12 V Li-Ion, 1500 mAh
- Dwie prędkości: 0-350 / 0-1400 obr./min.
- Regulacja momentu obrotowego: 20+1
- Maksymalny moment obrotowy: 22 N.m
- Szybkozwalniaczna złączka: 10 mm
- Oświetlenie LED na pulpicie
- Lekka masa: tylko 1 kg
- Ergonomiczna konstrukcja i intuicyjna obsługa
- W zestawie: bateria i ładowarka
Nowoczesna bateria Li-Ion
Nowoczesny akumulator Li-Ion o napięciu 12 V i pojemności 1500 mAh gwarantuje długą żywotność baterii bez konieczności częstego ładowania. Wiertarka bezprzewodowa FDV 10249-A12 V jest więc zawsze gotowa do użycia. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że bateria jest lekka i łatwa do wymiany.
Dwubiegowa skrzynia biegów
Wiertarka pozwala wybrać między dwoma prędkościami: 0-350 i 0-1400 obr./min, co zapewnia optymalną wydajność dla różnych rodzajów pracy. Wolniejszy tryb jest idealny do wkręcania, szybszy do wiercenia, dzięki czemu radzi sobie zarówno z delikatnymi, jak i bardziej wymagającymi zadaniami.
Regulowany moment obrotowy
Przy ustawieniach momentu obrotowego 20+1 można precyzyjnie wybrać siłę w zależności od rodzaju materiału. Maksymalny moment obrotowy 22 Nm pozwala pracować efektywnie nawet z twardszymi materiałami. FDV 10249-A12 V jest więc idealny do użytku domowego i hobbystycznego.
Szybko-zwalniający się uchwyt
Szybkozwalniająca się sprężyna 10 mm pozwala na szybką i beznarzędziową wymianę wiertarek lub frezów. Zaoszczędzisz czas, a praca będzie płynniejsza. Docenisz tę praktyczną cechę, często zmieniając narzędzia podczas jednego projektu.
FDV 10249-A
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Wiertarka akumulatorowa |
|---|
02
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|
03
Bateria
| Napięcie baterii | 12.0V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
04
Właściwości
| Napęd | Akumulator |
|---|---|
| Obrotowy uchwyt | Nie |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Maks. średnica wiercenia | 10mm |
05
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Uchwyt szybkomocujący | Tak |
| Poziomica | Nie |
06
Funkcje
| Funkcja | Wiercenie |
|---|---|
| Oświetlenie | LED |
07
Wymiary i waga
| Głębokość | 1.00cm |
|---|
08
Kolor
| Kolor | Różowy |
|---|