FZH 1220 Wąż z nawojem

Praktyczny automatyczny kołowrot Fieldmann FZH 1221 oferuje wąż wylotowy o długości 20 m oraz wlot 2 m dla wygodnego nawadniania. Średnica 1/2" oraz adaptery 1/2" i 3/4" zapewniają szeroką kompatybilność. Wytrzymały wąż może wytrzymać ciśnienie robocze 8 barów oraz temperatury od -5 do +45 °C.

Rozwiń krótki opis Pełny opis

ID produktu: 50004016

Wyciągarka automatyczna - FZH 1220

  • Długość węża: 20 m + 2 m wlotu
  • Średnica węża: 1/2"
  • Ciśnienie wybuchowe: 24 bary
  • Adapter: 1/2" i 3/4"
  • Temperatura pracy: -5 do +45 °C
  • Kompaktowe automatyczne uzwojenie
  • Zamknięte pudełko z uchwytem
  • Dołączone: adapter 1/2" i 3/4''

Parametry techniczne kołowrotka ogrodowego Fieldmann FZH 1220 obejmują długość węża, średnicę węża, ciśnienie robocze modelu i inne.

Ciśnienie robocze 8 barów dla bezproblemowej pracyCiśnienie robocze 8 barów dla bezproblemowej pracy

Ciśnienie robocze 8 barów zapewnia niezawodną pracę przy normalnym użyciu węży w różnych warunkach pracy. Model FZH 1220 wykorzystuje trwałe materiały, które mogą wytrzymać jeszcze większe obciążenia bez utraty funkcjonalności. Dzięki stabilnemu ciśnieniu zapewnia się równomierny przepływ wody przez cały proces nawadniania.

Automatyczna wyciągarka Fieldmann FZH 1220 o ciśnieniu roboczym 8 barów oferuje stabilne i niezawodne nawadnianie.

FZH 1220

Parametry

FIELDMANN – Twój partner do pracy i relaksu

FIELDMANN to praktyczne i nowoczesne urządzenia, sprzęt ogrodowy oraz narzędzia zaprojektowane z myślą o codziennej wygodzie użytkowania. Marka stawia na ergonomiczny design, intuicyjną obsługę oraz rozwiązania, które sprawdzają się zarówno w warsztacie, jak i w ogrodzie.

 

Nazwa FIELDMANN odzwierciedla nasze podejście do pracy i ludzi, którzy ją wykonują. Opiera się na funkcjonalności, przejrzystości i przemyślanym designie. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyposażenie warsztatu, czy przydomowego ogrodu, FIELDMANN to niezawodny partner na co dzień.