Potężna instalacja wodociągowa Fieldmann FVC 8550-E o mocy 1000 W może pompować do 3 500 litrów wody na godzinę. Niezawodnie pompuje wodę z głębokości do 8 metrów i transportuje ją na wysokość 44 metrów. Stabilna konstrukcja z zbiornikiem 25 l oszczędza energię dzięki przełącznikowi ciśnieniowym.
729,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 1 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50003474
FVC 8550 EC
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Pompa ogrodowa |
|---|
02
Moc
| Napęd | |
|---|---|
| Maks. wyporność | 44m |
03
Właściwości
| Maks. transportowana ilość | 3L/h |
|---|---|
| Maks. głębokość zanurzenia | 8m |
| Napęd | Sieć 230V |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik pływakowy | Nie |
|---|
05
Parametry energetyczne
| Moc | 1W |
|---|
06
Zasilanie
| Długość kabla doprowadzającego | 1m |
|---|
07
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|