Uniwersalna pompa zanurzeniowa Fieldmann FVC 2004-EK o mocy 400 W oferuje funkcję 3 w 1 do czyszczenia, osadu i niskiego poziomu wody. Niezawodny przełącznik pływakowy zapewnia automatyczną pracę. Pakiet zawiera zawór powrotny oraz dwie wymienne pokrywy.
199,00 zł
ID produktu: 50007674
Zanurzalny skruber 3-w-1 FVC 2004-EK
- Zużycie energii: 400 W
- Maksymalny przepływ: 8000 l/h
- Maksymalna wyporność: 6 m
- Maksymalna głębokość zanurzenia: 5 m
- Funkcja 3-w-1: niskie ssanie, czysta woda, woda z osadu
- Automatyczny przełącznik pływakowy
- Maksymalny rozmiar zanieczyszczeń stałych: 1 / 5 / 35 mm
- Długość kabla zasilającego: 10 m
- Kompatybilne średnice węży: 1"; 1-1/4"; 1-1/2"
- W zestawie: Czysta i osadowa woda
Niezawodny silnik elektryczny
Pompa zanurzeniowa FVC 2004-EK jest wyposażona w niezawodny silnik elektryczny o mocy 400 W, który zapewnia stabilną wydajność pompowania wody. Dzięki tej mocy może pompować do 8000 litrów na godzinę. Silnik został zaprojektowany z myślą o długiej żywotności nawet podczas ciężkiej eksploatacji.
Funkcje 3-w-1
FVC 2004-EK oferuje trzy tryby pompowania: wodę z osadu (do 35 mm), wodę czystą (do 5 mm) oraz niskie ssanie (do 1 mm). Dzięki wymiennym pokrowcom personalizacja jest prosta i szybka. Funkcja niskiego ssania pozwala wypompować wodę niemal suchą – poziom pozostałości to zaledwie 1 mm.
Automatyczny przełącznik pływakowy
Pompa wyposażona jest w przełącznik pływakowy, który automatycznie włącza i wyłącza urządzenie w zależności od poziomu wody. Włącza się przy około 50 cm i wyłącza przy około 10 cm, co chroni silnik przed pracą na biegu jałowym. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz przełączyć się na tryb manualny.
Elektryczna pompa zawiesina Fieldmann FVC 2004-EK z automatycznym wyłącznikiem pływakowym dla bezpiecznej pracy.
FVC 2004-EK jest kompatybilny z wężami o średnicach 1", 1-1/4" i 1-1/2", co zapewnia szeroki zakres zastosowań. Długość kabla zasilającego wynosząca 10 m pozwala na komfortowe prowadzenie nawet w większych czołgach. Zawór zwrotny zapobiega powrotnemu napływowi wody po wyłączeniu.
FVC 2004-EK
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Pompa głębinowa |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|---|
| Maks. wyporność | 6m |
03
Przeznaczenie
| Sposób użycia | Z osadem |
|---|
04
Właściwości
| Maks. transportowana ilość | 8000L/h |
|---|---|
| Maks. głębokość zanurzenia | 5m |
| Maks. wielkość cząstek stałych | 35mm |
| Maks. temperatura czynnika | 35°C |
05
Wyposażenie
| Nie | |
| Wyłącznik pływakowy | Automatyczny |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 400W |
|---|
07
Zasilanie
| Długość kabla doprowadzającego | 10m |
|---|
08
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|