Wymiary: 194/47/4 cm
Kolor: zielony
Przeznaczony do użytku zewnętrznego
185,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
ID produktu: 50001576
Pokrowiec na leżak ADRIA - zielony - FDZN 9015
- Model: Fieldmann FDZN 9015
- Typ produktu: pokrowiec na leżak ogrodowy
- Kompatybilność: leżak Fieldmann ADRIA FDZN 4009-T
- Wymiary (L × W): 194 × 47 cm
- Grubość wypełnienia: 4 cm
- Materiał: 100% poliester
- Masa materiału: 180 g/m²
Wygodne wypełnienie o grubości 4 cm
Wypełnienie o grubości 4 cm zapewnia przyjemnie miękką powierzchnię podczas leżenia. Pokrowca skutecznie pochłania twardość konstrukcji leżaka i zwiększa komfort podczas długotrwałego odpoczynku. FDZN 9015 jest idealny do relaksu w ogrodzie, na tarasie i przy basenie.
Wodoodporny poliester
Materiał z 100% poliestru o masie 180 g/m² zapewnia wytrzymałość i trwałość. Impregnacja chroni pokrycie przed deszczem, rosą i wilgocią. Jednocześnie osłona Fieldmann FDZN 9015 jest łatwa w utrzymaniu i nadaje się do pracy na zewnątrz.
FDZN 9015
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Leżak |
|---|---|
| Typ urządzenia | Pokrycie leżaka |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 194.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 52.00cm |
| Głębokość | 5.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|