Funkcjonalna i estetyczna poduszka FDZN 4001 wykonana w 100% z wysokiej jakości poliestru, skutecznie chroni mebel przed deszczem, kurzem, promieniowaniem UV oraz innymi czynnikami atmosferycznymi. Poduszka doskonale sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, niezależnie od warunków pogodowych.
159,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
ID produktu: 50001265
Pokrowiec na leżak CLASSIC - zielony - FDZN 9003
- Model: Fieldmann FDZN 9003
- Typ produktu: pokrowiec na leżak ogrodowy
- Kompatybilność: leżak Fieldmann CLASIC FDZN 4007
- Wymiary (wysokość × szerokość): 200 × 60 cm
- Grubość wypełnienia: 5 cm
- Materiał: 100% poliester
- Masa materiału: 180 g/m²
- Obróbka powierzchni: Wodoodporność
Miękkie wypełnienie o grubości 5 cm
Wypełnienie o grubości 5 cm zapewnia duży komfort podczas leżenia i opalania. Pokrowca tłumi twardość konstrukcji leżaka i zwiększa komfort podczas dłuższego odpoczynku. Model FDZN 9003 jest odpowiedni do ogrodu, tarasu i basenu.
Wodoodporny poliester do użytku na zewnątrz
Materiał z 100% poliestru o masie 180 g/m² zapewnia wytrzymałość i trwałość. Impregnacja chroni pokrycie przed deszczem, rosą i wilgocią. Jednocześnie osłona Fieldmann FDZN 9003 jest łatwa w utrzymaniu i nadaje się do zewnętrznej powierzchni.
FDZN 9003
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Leżak |
|---|---|
| Typ urządzenia | Pokrycie leżaka |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 200.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 60.00cm |
| Głębokość | 5.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|