Wygodna i stylowa poduszka ogrodowa, idealnie dopasowana do ławki Fieldmann FDZN 4013. Wykonana z wodoodpornego poliestru o gramaturze 180 g/m², zapewnia trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Grubość 5 cm gwarantuje wysoki komfort siedzenia, a ergonomiczne wymiary (110 × 37 × 44 cm) umożliwiają wygodne oparcie i relaks na świeżym powietrzu. Idealny wybór do ogrodu, na taras lub balkon.
139,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 5 szt.
Wysyłka JUTRO.
U Ciebie od 15.5.
ID produktu: 50001899
Pokraca ławki dla 2-osobowych – kremowa - FDZN 9021
- Szerokość osłony: 110 cm
- Kompatybilność: Fieldmann Garden Bench FDZN 4013
- Wysokość części podporowej: 37 cm
- Głębokość siedziska: 44 cm
- Grubość wypełnienia: 5 cm
- Materiał: 100% poliester
- Obróbka powierzchni: Wodoodporność
- Odpowiednie zastosowanie: środowisko zewnętrzne
Trwała konstrukcja z poliestru i wodoodporności
Pokrowiec wykonany jest w 100% z poliestru, który wyróżnia się wytrzymałością i długą żywotnością. Wodoodporne wykończenie chroni wypełnienie przed wilgocią i brudem. Jednocześnie materiał jest łatwy w utrzymaniu i nadaje się do użytku na zewnątrz.
FDZN 9021
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Ławka |
|---|---|
| Typ urządzenia | Poduszka na ławkę |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne i wewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 37.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 110.00cm |
| Głębokość | 5.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Kremowy |
|---|