Wodoodporna poduszka wykonana ze 100% poliestru
Kolor: zielony
Przeznaczona do użytku na zewnątrz.
145,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50001896
Pokrowiec na ławkę dwuosobową – zielony – FDZN 9020
- Model: Fieldmann FDZN 9020
- Typ produktu: pokrowiec na ławkę ogrodową
- Kompatybilność: Fieldmann Garden Bench FDZN 4013
- Szerokość osłony: 110 cm
- Wysokość części podporowej: 37 cm
- Głębokość siedziska: 44 cm
- Grubość wypełnienia: 5 cm
Miękkie wypełnienie o grubości 5 cm
Wypełnienie o grubości 5 cm skutecznie tłumi twardość konstrukcji stołu. Pokrowiec Fieldmann FDZN 9020 zapewnia wysoki komfort nawet podczas dłuższego siedzenia na miejscu. Miękka powierzchnia jest idealna do relaksu w ogrodzie lub na tarasie.
Wodoodporny poliester do użytku na zewnątrz
Pokrowiec wykonany jest w 100% z poliestru, który charakteryzuje się odpornością na wilgoć i łatwością konserwacji. Impregnacja wodoodporna chroni wypełnienie przed deszczem i rosą. Model Fieldmann FDZN 9020 nadaje się do długoterminowego użytku na zewnątrz.
FDZN 9020
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Ławka |
|---|---|
| Typ urządzenia | Poduszka na ławkę |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 37.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 110.00cm |
| Głębokość | 5.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|