100% poliester 180 g / m2
Wodoodporny
Kolor: kremowy
199,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50001575
Pokrowiec na ławkę – kremowy – FDZN 9009
- Model: Fieldmann FDZN 9009
- Typ produktu: pokrowiec na ławkę ogrodową
- Kompatybilność: Fieldmann FDZN 4006-T stoł ogrodowy
- Szerokość osłony: 140 cm
- Wysokość części nośnej: 44 cm
- Głębokość siedziska: 45 cm
- Grubość wypełnienia: 5 cm
- Materiał: 100% poliester
- Obróbka powierzchni: Wodoodporność
Miękkie wypełnienie o grubości 5 cm
Wypełnienie o grubości 5 cm skutecznie tłumi twardość drewnianego stołu. Pokrowiec Fieldmann FDZN 9009 zapewnia wysoki komfort podczas długiego siedzenia i relaksu. Miękka powierzchnia jest idealna do wieczornego relaksu w ogrodzie lub na tarasie.
Wodoodporny poliester do użytku na zewnątrz
Pokrowiec wykonany jest w 100% z poliestru, który wyróżnia się wytrzymałością i długą żywotnością. Impregnacja wodoodporna chroni wypełnienie przed wilgocią, deszczem i rosą. Fieldmann FDZN 9009 jest łatwy w utrzymaniu i nadaje się do użytku na zewnątrz.
FDZN 9009
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Ławka |
|---|---|
| Typ urządzenia | Poduszka na ławkę |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 44.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 140.00cm |
| Głębokość | 5.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Kremowy |
|---|