35,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50001898
FDZN 9019
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Krzesło |
|---|---|
| Typ urządzenia | Pokrycie na krzesło |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 38.30cm |
|---|---|
| Szerokość | 38.30cm |
| Głębokość | 3.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Kremowy |
|---|