Stylowa i funkcjonalna poduszka, zaprojektowana z myślą o ochronie krzeseł ogrodowych Fieldmann. Doskonale zabezpiecza meble przed deszczem, kurzem oraz innymi czynnikami atmosferycznymi, pomagając zachować ich estetyczny wygląd na dłużej. Wykonana w 100% z wysokiej jakości poliestru o gramaturze 180 g/m², charakteryzuje się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia. Wodoodporna powłoka skutecznie chroni przed wilgocią, dzięki czemu poduszka świetnie sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie lub balkonie.
ID produktu: 50001571
Kremowa pokrowiec na fotel - FDZN 9006
- Typ produktu: pokrowiec na krzesło ogrodowe
- Model: Fieldmann FDZN 4001 / FDZN 4101
- Szerokość pokrywy: 48 cm
- Głębokość siedziska: 43 cm
- Wysokość części nośnej: 70 cm
- Grubość wypełnienia: 4 cm
- Materiał: 100% poliester
Wygodna wyściółka o grubości 4 cm
Wypełnienie o grubości 4 cm skutecznie tłumi twardość konstrukcji fotela. Pokrowca zwiększa komfort podczas codziennego użytkowania i długiego siedzenia. Miękka powierzchnia zapewnia przyjemny odpoczynek na zewnątrz.
Wodoodporny poliester
Materiał z 100% poliestru o masie 180 g/m² zapewnia wytrzymałość i trwałość. Impregnacja chroni pokrycie przed deszczem, rosą i wilgocią. Kremowy kolor wygląda elegancko i łatwo go łączyć z meblami ogrodowymi.
FDZN 9006
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Fotel |
|---|---|
| Typ urządzenia | Pokrycie na krzesło |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 70.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 45.00cm |
| Głębokość | 5.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Kremowy |
|---|