Wysokowydajny podgrzewacz wody ogrodowej Fieldmann FVC 8560-EC o mocy 1100 W niezawodnie zaopatruje Twój dom i ogród w wodę użytkową. Solidna konstrukcja pozwala na pompowanie z głębokości do 8 metrów z wyporem do 48 metrów. Praktyczny zbiornik o pojemności 24 litrów oszczędza energię i silnik.
629,00 zł
ID produktu: 50007731
Pompa ogrodowa FVC 8560-EC
- Zużycie energii: 1100 W
- Maksymalny przepływ: 7000 l/h
- Maksymalne ciśnienie: 3 bary
- Maksymalna głębokość pompowania: 8 m
- Maksymalne wyporności: 48 m
- Pojemność zbiornika: 24 l
- Połączenie węża: 1" wlot/wylot
Mocny silnik
Mocny silnik elektryczny o mocy 1100 W zapewnia stabilną pracę nawet podczas długotrwałej eksploatacji. FVC 8560-EC jest idealny do pompowania wody użytkowej ze studni lub zbiorników. Dzięki wysokiej wydajności może również zaopatrywać większe gospodarstwa domowe lub ogrody.
Ekstremalnie wysoki przepływ
Wodociągi osiągają przepływ do 7000 l/h, co gwarantuje szybkie i efektywne dostawy wody. Docenisz ten parametr podczas nawadniania większych obszarów lub zasilania systemów domowych. Wysoki przepływ oszczędza czas i energię.
Wyporność do 48 metrów
Stacja wodociągowa FVC 8560-EC osiąga wyporność do 48 metrów, co czyni ją idealnym wyborem do zaopatrzenia w wodę nawet w budynkach wielopiętrowych. Silny odpływ zapewnia stabilne ciśnienie wody nawet na większych dystansach między źródłem a punktem zasuwu. Docenisz ten parametr przy zasilaniu systemów nawadniania lub instalacji domowych.
Głębokość pompowania do 8 metrów
Wodociągi mogą pompować wodę z głębokości do 8 metrów, co jest idealne dla większości popularnych studni, dzięki czemu oferuje szeroki zakres zastosowań w ogrodzie i domu. Niezawodna moc ssania gwarantuje bezproblemową pracę.
Zintegrowany zbiornik ciśnieniowy
24-litrowy zbiornik na proszek talkowy pozwala na przechowywanie wody bez konieczności ciągłego włączania silnika. FVC 8560-EC oszczędza więc energię i wydłuża żywotność urządzenia. Idealne rozwiązanie do regularnego spożycia wody.
FVC 8560-EC
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Pompa ogrodowa |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|---|
| Maks. wyporność | 48m |
03
Przeznaczenie
| Sposób użycia | Do czystej wody |
|---|
04
Właściwości
| Maks. transportowana ilość | 7000L/h |
|---|---|
| Maks. głębokość zanurzenia | 8m |
| Maks. temperatura czynnika | 35°C |
05
Wyposażenie
| Nie | |
| Wyłącznik pływakowy | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 1100W |
|---|
07
Wymiary i waga
| Wysokość | 57.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 31.00cm |
| Głębokość | 55.00cm |
08
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|