Potężny odkurzacz popiołowy FIELDMANN FDU 2002-E o mocy 1 200 W jest idealny do czyszczenia kominków, warsztatów i garaży. Metalowy pojemnik o pojemności 20 litrów mieści dużo materiału, a wąż jest odporny na wysokie temperatury. Filtr HEPA zapewnia czystą pracę bez kurzu.
239,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 4 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50001562
FDU 2002-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Odkurzacz do popiołu |
|---|---|
02
Właściwości
| Poziom hałasu | 80dB |
|---|---|
| Długość kabla | 4.3m |
| Pojemność worka/naczynia | 20.0l |
03
Wyposażenie
| Filtr HEPA | Tak |
|---|---|
| Szczelinowa |
04
Funkcje
| Regulacja mocy | Nie |
|---|
05
Parametry energetyczne
| Moc | 1200W |
|---|
06
Wymiary i waga
| Masa | 5.3kg |
|---|
07
Kolor
| Kolor | Stal nierdzewna |
|---|