Uniwersalny elektryczny odkurzacz do mokrego i suchego odkurzania Fieldmann FDU 2120-E o mocy 1200 W radzi sobie z kurzem, trocinami i rozlanymi cieczami. Praktyczny pojemnik ze stali nierdzewnej o pojemności 20 litrów zapewnia dużo miejsca na brud. Stożkowe mocowanie i kółka ułatwiają i ułatwiają czyszczenie.
279,00 zł
ID produktu: 41013659
Elektryczny odkurzacz mokry i suchy FDU 2120-E
- Zużycie energii: 1200 W
- Filtr bawełniany na stałym
- Pojemnik ze stali nierdzewnej: pojemność 20 l
- Wąż plastikowy: długość 1,5 m
- Aluminiowa rura teleskopowa: długość 0,85 m
- Kabel zasilający: długość 3,25 m
- Poziom szumów: 80 dB
- Kółka i uchwyt
- W zestawie: dysza podłogowa, stożkowa przymocka, aluminiowa rurka teleskopowa
Uniwersalny odkurzacz do warsztatu i domu
Odkurzacz FDU 2120-E to idealny pomocnik do domu, warsztatu i garażu. Dzięki mocy 1200 W i 20-litrowemu pojemnikowi ze stali nierdzewnej radzi sobie z kurzem, trocinami i rozlanymi substancjami. Wytrzymały bawełniany filtr pochłania nawet drobne cząstki, więc czyszczenie będzie dokładne. Praktyczne koła, uchwyty i osprzęt sprawiają, że łatwo się nim obsługuje i czyści trudno dostępne miejsca.
FDU 2120-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Odkurzacz wielofunkcyjny |
|---|---|
02
Właściwości
| Poziom hałasu | 80dB |
|---|---|
| Długość kabla | 3.3m |
| Pojemność worka/naczynia | 20.0l |
03
Wyposażenie
| Filtr HEPA | Tak |
|---|---|
| Rurki | Metal teleskopowy |
| Turboszczotka | Nie |
| Szczelinowa |
04
Funkcje
| Regulacja mocy | Nie |
|---|---|
05
Parametry energetyczne
| Moc | 1W |
|---|
06
Wymiary i waga
| Masa | 4.9kg |
|---|
07
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|