Wydajny odkurzacz Fieldmann FDU 201432-E oferuje mocne odkurzanie na mokro i na sucho do czyszczenia domu i warsztatu. Trwały metalowy pojemnik o pojemności 30 litrów z dziobem i filtrem bawełnianym zapewnia niezawodną pracę. Wszechstronne akcesoria i węże o długości 2,5 m ułatwiają czyszczenie różnych powierzchni, jak i trudno dostępnych miejsc.
499,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 3 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50002994
Odkurzacz mokry i suchy FDU 201432-E
- Zużycie energii: 1 400 W
- Gniazdo do mocy: do 2 000 W
- Pojemność metalowego pojemnika: 30 l
- Filtr bawełniany do prania
- Wąż plastikowy: 2,5 m
- Aluminiowa rura przedłużająca: 0,77 m
- 2 dysze podłogowe: gładkie odkurzanie lub szczotki / szczoteczka + ściągacz
- W zestawie wejmowały: plastikowy wąż o długości 2,5 m, rurkę aluminiową, 2 dysze podłogowe, dyszę tapicerkę, wąską dyszę, okrągłą szczotkę
- Filtr HEPA nie jest dołączony
Potężny design i szeroki wybór akcesoriów
Wielofunkcyjny odkurzacz FDU 201432-E łączy zużycie energii 1 400 W z metalowym pojemnikiem o pojemności 30 litrów wyposażonym w odpływ umożliwiający łatwe opróżnianie cieczy. Pralny bawełniany filtr zatrzymuje drobne brudy, a wąż o długości 2,5 m, aluminiowa rurka i szeroki wybór akcesoriów ułatwiają szczegółowe czyszczenie. Praktyczna rączka, uchwyty na akcesoria oraz gniazdo na mocowanie do 2000 watów poszerzają możliwości użycia w domu i warsztacie.
FDU 201432-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Odkurzacz wielofunkcyjny |
|---|---|
02
Właściwości
| Poziom hałasu | 80dB |
|---|---|
| Długość kabla | 4.3m |
| Pojemność worka/naczynia | 30.0l |
| Promień działania | 6.8m |
03
Wyposażenie
| Filtr HEPA | Tak |
|---|---|
| Rurki | Plastik teleskopowy |
| Turboszczotka | Nie |
| Twarde podłogi, Do tapicerki |
04
Funkcje
| Regulacja mocy | Nie |
|---|---|
05
Parametry energetyczne
| Moc | 1W |
|---|
06
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|