Potężny wielofunkcyjny odkurzacz Fieldmann FDU 2004-E oferuje mocne odkurzanie na mokro i na sucho, sprzątając dom i warsztat. Trwały metalowy pojemnik o pojemności 30 litrów oraz solidny bawełniany filtr gwarantują długą żywotność. Uniwersalne akcesoria oraz nasadka mocowania poszerzają zakres zastosowań.
429,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50001708
FDU 2004-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Odkurzacz wielofunkcyjny |
|---|
02
Właściwości
| Długość kabla | 4.3m |
|---|---|
| Pojemność worka/naczynia | 30.0l |
| Promień działania | 5.0m |
03
Wyposażenie
| Filtr HEPA | Tak |
|---|---|
| Rurki | Metal teleskopowy |
| Turboszczotka | Nie |
| Twarde podłogi, Szczelinowa, Do tapicerki |
04
Funkcje
| Regulacja mocy | Nie |
|---|---|
05
Parametry energetyczne
| Moc | 1W |
|---|
06
Wymiary i waga
| Masa | 4.0kg |
|---|
07
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|