O marce

Fieldmann 

Produkty tworzone z Pasją

Fieldmann to marka narzędzi dla domu i dla ogrodu, która może pochwalić się interesującym wachlarzem łatwych w użyciu narzędzi charakteryzujących się nowoczesnym i oryginalnym designem. To charakterystyczny dla marki zestaw kolorów sprawia, że narzędzia Fieldmann kojarzą się ze świeżością i zabawą. Praca w ogrodzie przy użyciu tych narzędzi to prawdziwa przyjemność.

Produkty Fieldmann zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o zaspokojeniu potrzeb wymagających klientów: sprawiają, że praca jest łatwiejsza i oszczędzają czas, posiadają ergonomiczne kształty, są bezpieczne, łatwe w użyciu, uwzględniają najnowsze trendy i oferują najwyższy komfort podczas pracy w ogrodzie, w domu i w warsztacie.

Mimo, że nazwa na to nie wskazuje, firma jest w 100% czeska. Fieldmann to marka będąca częścią silnej organizacji, która wprowadziła na rynek czeski szerokie spektrum innych marek. Kierownicy i technicy odpowiedzialni za markę mają za zadanie upewnić się, że produkty Fieldmann dorównują ustanowionym przez markę wysokim standardom oraz brać aktywny udział w poszerzaniu portfolio produktów wysokiej jakości.

Specjaliści biznesowi i techniczni, bazując głównie na doświadczeniu, które zdobyli pracując dla uznanych firm w sektorze sprzętu dla ogrodnictwa oraz hobby, odpowiedzialni są za wybór najlepszych fabryk w Chinach, które wytwarzają produkty również dla innych znanych marek.

Celem zespołu Fieldmann jest dostarczenie klientom produktów wysokiej jakości i w przystępnych cenach, które wychodzą naprzeciw aktualnym trendom oraz spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, jak również odpowiadają właściwym parametrom ergonomicznym.