Kompaktowe i mocne nożyce bezprzewodowe Fieldmann FZN 4000-A ułatwiają przycinanie trawnika i krzewów. Praktyczny akumulator Li-Ion zapewnia do 30 minut pracy. Dzięki dwóm wymiennym listwom tnącym masz dwa narzędzia w jednej.
109,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50001776
FZN 4000-A
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Trawa |
|---|---|
| Typ urządzenia | Sekator |
02
Bateria
| Napięcie baterii | 3.6V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|
04
Właściwości
| Pojemność baterii | 1300mAh |
|---|
05
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Listwa do krzewów | 100mm |
| Listwa do trawy | 70mm |
06
Zasilanie
| Czas pracy | 30min |
|---|---|
| Czas ładowania | 4.0h |
07
Wymiary i waga
| Masa | 0.6kg |
|---|