Kompaktowe i praktyczne nożyce bezprzewodowe Fieldmann FZN 4101-A potrafią precyzyjnie przycinać trawniki i krzewy. Dzięki obrotowej głowicy i dwóm wymiennym prowadnicom można dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Potężny akumulator Li-Ion zapewnia pracę do 30 minut.
119,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50001964
FZN 4101-A
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Trawa |
|---|---|
| Typ urządzenia | Nożyce do trawy i krzewów |
02
Bateria
| Napięcie baterii | 3.6V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|
04
Właściwości
| Obrotowy uchwyt | Tak |
|---|---|
| Pojemność baterii | 1300mAh |
| Liczba poz. obr. rękojeści | 4 |
05
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Listwa do krzewów | 110mm |
| Listwa do trawy | 80mm |
06
Zasilanie
| Czas pracy | 30min |
|---|---|
| Czas ładowania | 4.0h |
07
Wymiary i waga
| Masa | 0.6kg |
|---|