50004671

Skrzynka narzędziowa
FDN 4150

 • Konstrukcja 3-częściowa - zawiera 3 różne skrzynki
 • Część górna - z otwieraną pokrywą górną
 • Część środkowa - z 2 szufladami
 • Część dolna - ze składaną komorą
549,00 zł
Dostępne od zaraz > 10 szt.

Opis

Nowość w asortymencie marki Fieldmann - trzyczęściowa skrzynka narzędziowa FDN 4150, wykonana jest z metalu, dzięki czemu posiada wytrzymałą konstrukcję zapewniającą trwałość i bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów.

Z jego pomocą w łatwy, szybki i bezproblemowy sposób przetransportujesz szereg narzędzi, akcesoriów i drobnych materiałów nawet na większe odległości, takie jak chata, plac budowy itp.Poszczególne części pudełka są podzielone tak, aby każde narzędzie lub materiał miał swoje miejsce, a użytkownik nie musiał tracić czasu na szukanie.

 

W mniejszych przegródkach w pokrywie górnego pudełka można przechowywać drobne, np. Materiał łączący, o którym będziesz miał doskonały przegląd dzięki pokrywie wykonanej z przezroczystego solidnego tworzywa sztucznego. Wyjmowana plastikowa komora z uchwytem może następnie pomieścić inne małe przedmioty i narzędzia, a w pudełku jest jeszcze dużo miejsca na większe narzędzia.
 

W drugiej części znajdują się dwie wysuwane szuflady z wystarczającą ilością miejsca, na przykład na zestaw najczęściej używanych wkrętaków lub kluczy.Dolna część - duży schowek z pokrywą na zawiasach - zapewnia wtedy naprawdę dużo miejsca dla większych pomocników, takich jak wkrętarka elektryczna, wiertarka, szlifierka itp.

 

Wszystkie trzy pudełka są wyposażone w składane uchwyty, dzięki czemu można je przenosić indywidualnie. Każdy z nich wyposażony jest również po bokach w solidne klamry, które są połączone w jedną solidną całość, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo całego zestawu podczas transportu. Solidny uchwyt teleskopowy będzie używany do transportu, ale nie będzie przeszkadzał w przenoszeniu poszczególnych części. Kółka wykonane z utwardzanego tworzywa sztucznego gwarantują długą żywotność całej skrzyni.

 

Kluczowe właściwości:

Wysoka żywotność dzięki zastosowanemu materiałowi (metalowa konstrukcja), uchwyt i kółka wykonane z utwardzanego tworzywa sztucznego ułatwiające przenoszenie

Możliwość podziału na trzy boksy (każde ze składanymi uchwytami)

Bezpieczeństwo (wszystkie części połączone solidnymi klamrami)

Konstrukcja 3-częściowa - zawiera 3 różne pudełka

Część górna - z otwieraną pokrywą górną

Część środkowa - z 2 szufladami

Część dolna - ze składaną komorą

Parametry techniczne

 • Materiał: metal
 • Koła: wykonane z utwardzanego tworzywa sztucznego
 • Wymiary: 520 × 320 × 721 mm
 • Waga: 15kg
 • Liczba samodzielnych części pudełka: 3
 • Teleskopowy uchwyt ułatwiający transport: tak
 • Składane uchwyty: tak (na każdym pudełku)
Akcesoria

Skrzynka narzędziowa