Potężna myjka wysokociśnieniowa FIELDMANN FDW 201602-E o mocy 1600 watów i ciśnieniu do 130 barów zapewnia sprawne czyszczenie. Przepływ 420 l/h oraz metalowa pompa gwarantują niezawodną pracę. Pistolet natryskowy z regulacyjną dyszą ułatwi pracę na różnych powierzchniach.
549,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50004723
FDW 201602-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Czyszczarka wysokociśnieniowa |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|---|
| Przepływ | 420l |
| Maksymalne ciśnienie | 13.0MPa |
03
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Nie |
|---|---|
| Możliwość użycia szamponu | Tak |
04
Funkcje
| Tak |
05
Parametry energetyczne
| Moc | 1600W |
|---|
06
Wymiary i waga
| Wysokość | 65.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 40.00cm |