Młot rozbiórkowy Fieldmann FDBK 201301-E o mocy 1300 W i sile uderzeniowej 15 J jest idealny do rąbania betonu, cegły i kamienia. System zacisku SDS MAX zapewnia szybkie zmiany dłut. Pakiet zawiera plastikowe etui oraz dwa gadżety do natychmiastowego użytku.
599,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50004085
Młot rozbiórkowy FDBK 201301-E
- Zużycie energii: 1300 W
- Siła uderzenia: 15 J
- Częstotliwość ruchu: 0-3600/min
- System zaciskowy: SDS MAX
- Pakiet dołączał: 1 część jednopunktowej obsługi (18 × 320 mm), 1 część płaska obsługa (18 × 320 mm), plastikowa obudowa
Mocny silnik
FDBK 201301-E wyposażony jest w mocny silnik o mocy 1300 W, który zapewnia wystarczającą moc do wymagających prac rozbiórkowych. Stabilna wydajność gwarantuje efektywne dłutowanie betonu, cegły i kamienia. Idealne do użytku domowego i hobbystycznego.
Do szybkiego koszenia
Siła uderzenia 15 J pozwala na łatwe i szybkie usuwanie twardych materiałów. Młotek poradzi sobie nawet z wymagającymi pracami budowlanymi bez kompromisów. Liczba uderzeń do 3600/min gwarantuje wysoką wydajność.
System SDS MAX
System zacisku SDS MAX zapewnia szybkie i bezpieczne, beznarzędziowe wymiany dłut. Dzięki mocnemu przymocowaniu nie ma przekręcania przymocowań. Praktyczne rozwiązanie dla wygodnej pracy.
Przypadek praktyczny
Dołączone jest plastikowe pudełko ułatwiające przenoszenie i przechowywanie. Znajdziesz w nim dwa majsterkowanie – jednopunktowe i płaskie – do natychmiastowego użycia. Kompletny zestaw do uniwersalnych prac rozbiórkowych.
FDBK 201301-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Młot wyburzeniowy |
|---|
02
Moc
| Napęd |
|---|
03
Właściwości
| Napęd | Sieć 230V |
|---|---|
| Obrotowy uchwyt | Nie |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Maks. średnica wiercenia | 18mm |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Ilość bitów w opakowaniu | 2 |
| Uchwyt szybkomocujący | Tak |
| Poziomica | Nie |
05
Funkcje
| Funkcja | Wiercenie/uderzenie |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania | Nie |
| Oświetlenie | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 1300W |
|---|
07
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|