Wygodny i funkcjonalny leżak, który doskonale sprawdzi się podczas wypoczynku w ogrodzie, na tarasie, balkonie, a także we wnętrzach domu. Dzięki solidnej konstrukcji i przemyślanemu designowi zapewnia komfort oraz wygodę użytkowania w różnych przestrzeniach. Model wyposażono w wytrzymałą stalową ramę, która gwarantuje stabilność oraz długą żywotność. Siedzisko wykonane z wysokiej jakości tkaniny syntetycznej jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. Zastosowane materiały są łatwe w utrzymaniu czystości i nie wymagają dodatkowej konserwacji.
289,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 5 szt.
Wysyłka JUTRO.
U Ciebie od 15.5.
ID produktu: 63000741
Leżak ogrodowy FDZN 8015
- Wymiary: 182 x 51/61 x 31/95 cm
- Wysokiej jakości stalowa konstrukcja pokryta tkaniną syntetyczną
- Możliwość regulacji nachylenia oparcia w 7 pozycjach
- Grubość profili nośnych 40 x 22 mm/45 x 25 mm
- Przeznaczony do użytku na zewnątrz i wewnątrz Maksymalna nośność 120 kg
- Zastosowane materiały nie wymagają żadnej konserwacji
Stabilna i wytrzymała konstrukcja
Dzięki grubości profili nośnych 40 × 22 mm / 45 × 25 mm zapewniono stabilność, długą żywotność oraz nośność do 120 kg.
Regulowane pozycje zapewniające maksymalny komfor
Nachylenie oparcia można regulować w 7 pozycjach, dzięki czemu można wygodnie opalać się na leżaku zarówno na brzuchu, jak i na plecach, posiedzieć z ulubioną książką lub po prostu się wylegiwać.
Materiały niewymagające konserwacji i łatwe przechowywanie
Zastosowane materiały nie wymagają konserwacji, dzięki czemu leżak nie sprawia żadnych kłopotów. Po sezonie można go łatwo złożyć do kompaktowych rozmiarów, aby go przechowywać lub transportować.
FDZN 8015
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Leżak ogrodowy |
|---|
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne i wewnętrzne |
|---|
03
Właściwości
| Tak |
04
Wygląd i design
| Materiał | Stal-aluminium |
|---|---|
| Pokrycie części | Nie |
05
Wymiary i waga
| Wysokość | 31.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 51.00cm |
| Głębokość | 182.00cm |
| Masa | 6.0kg |
06
Kolor
| Kolor | Czarny |
|---|