Dwuosobowa ławka ogrodowa Fieldmann FDZN 4013-T łączy w sobie elegancję, trwałość i wygodę. Wykonana z wysokiej jakości tropikalnego drewna akacjowego, zapewnia komfortowe siedzenie, a możliwość dokupienia dopasowanych poduszek zwiększa wygodę i styl użytkowania. Specjalna powłoka olejowa chroni drewno przed wilgocią i warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu ławka doskonale sprawdzi się zarówno na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz pomieszczeń. Prosty montaż oraz praktyczne podłokietniki podnoszą komfort codziennego użytkowania, czyniąc ławkę nie tylko funkcjonalnym, ale też stylowym elementem ogrodu, tarasu czy balkonu.
379,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50001893
FDZN 4013
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Ławka ogrodowa |
|---|
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne i wewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Drewno akacja |
|---|---|
| Pokrycie części | Nie |
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 85.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 122.00cm |
| Głębokość | 57.00cm |
| Masa | 12.2kg |