Wymiary: 55 x 59 x 93 cm
Pojemność fotela: 120 kg
Nadaje się do użycia wewnątrz i na zewnątrz
Nie wymaga specjalnej konserwacji
325,00 zł
ID produktu: 50004012
Wymiary: 55 x 59 x 93 cm
Pojemność fotela: 120 kg
Nadaje się do użycia wewnątrz i na zewnątrz
Nie wymaga specjalnej konserwacji
FDZN 6002-PR
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Krzesło ogrodowe |
|---|
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne i wewnętrzne |
|---|
03
Właściwości
| Nie | |
| Składanie | Nie |
04
Wygląd i design
| Materiał | Stal-aluminium |
|---|---|
| Pokrycie części | Nie |
05
Wymiary i waga
| Wysokość | 55.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 53.00cm |
| Głębokość | 93.00cm |
| Masa | 4.6kg |