Lekki krzesło ogrodowe FDZN 5010 zapewnia wysoki komfort dzięki wytrzymałemu wypełnieniu z tkaniny, które dopasowuje się do kształtu ciała. Konstrukcja niewymagająca konserwacji zapewnia długą żywotność zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Stabilna konstrukcja o nośności 120 kg zapewnia bezpieczne i wygodne siedzenie do codziennego relaksu.
115,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50001602
FDZN 5010
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Krzesło ogrodowe |
|---|
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne i wewnętrzne |
|---|
03
Właściwości
| Nie | |
| Składanie | Tak |
04
Wygląd i design
| Materiał | Stal-aluminium |
|---|---|
| Pokrycie części | Nie |
05
Wymiary i waga
| Wysokość | 91.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 55.00cm |
| Głębokość | 73.00cm |