Składany fotel FDZN 4201-T wykonany z tropikalnej akacji zapewnia wygodne siedzenie zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Ergonomiczny kształt, tkanina i podłokietniki zapewniają komfort nawet bez podwyższenia. Dzięki składanej konstrukcji oszczędza miejsce podczas przechowywania.
233,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50004005
FDZN 4201-T
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Krzesło ogrodowe |
|---|
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne i wewnętrzne |
|---|
03
Właściwości
| Tak | |
| Składanie | Nie |
04
Wygląd i design
| Materiał | Drewno akacja |
|---|---|
| Pokrycie części | Nie |
05
Wymiary i waga
| Wysokość | 94.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 65.00cm |
| Głębokość | 54.00cm |
| Masa | 5.3kg |