System cięcia 3 w 1
Silnik: OHV, 139 cm3, 2,2 kW
Pokład: stal
Szerokość cięcia: 46 cm
System cięcia 3 w 1 - zbieranie i wyrzut tylny, ściółkowanie
Centralna regulacja wysokości - 5 pozycji
Wysokość koszenia: 25-75 mm
Torba zbierająca: 55l
Waga: 28 kg
Parametry techniczne:
Składany uchwyt
Koła z łożyskami kulkowymi, przód 178 mm, tył 204 mm
Deklarowany gwarantowany poziom mocy akustycznej: 96dB
1 259,00 zł
ID produktu: 50003117
System koszenia 3 w 1
Silnik: OHV, 139cc, 2,2 kW
Obudowa kosiarki: Stalowa
Szerokość koszenia: 46 cm
System koszenia 3 w 1 – zbiór i boczny wyrzut, mulczowanie
Centralna regulacja wysokości koszenia - 5 pozycji
Wysokość koszenia: 25-75 mm
Kosz: 55 l
Waga: 28 kg
Parametry techniczne:
W pełni składany uchwyt
Kółka na łożyskach kulkowych
Koła przednie 178mm, koła tylne 204mm
Deklarowany poziom głośności: 96dB(A)
FZR 4608-B
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Kosiarka rotacyjna |
|---|---|
| Typ kosiarki | Rotacyjna |
02
Moc
| Napęd | Benzyna |
|---|---|
| Pojemność silnika | 139.0cm3 |
| Moc silnika | 2.20kW |
| Typ silnika | 4-suwowy |
03
Właściwości
| Miękki uchwyt | Tak |
|---|---|
| Maks. prędkość | 3km/h |
| Objętość zbiornika paliwa | 1.2l |
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Objętość zbiornika oleju | 600ml |
| Szerokość cięcia | 460mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Tak |
| Wysokość cięcia | 25-75 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 1000m2 |
| Objętość kosza | 55l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 5 |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1l |
| System koszenia | Nóż |
| Rozrusznik | Ręczny |
04
Wyposażenie
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
|---|---|
| Składany uchwyt | Tak |
| Nie |
05
Funkcje
| System 4w1 | Nie |
|---|---|
| Centralna regulacja wysokości | Tak |
| Wskaźnik napełnienia kosza | Nie |
| Rozdrabnianie | Tak |
| Ruchomość | Tak |
06
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy |
|---|
07
Wymiary i waga
| Masa | 28.0kg |
|---|
08
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|