• Szerokość koszenia: 380 mm
• 5 ostrzy
• Wysokość koszenia: 13 – 38 mm
• Kosz zbierający: 45 L - materiałowy
• Składany uchwyt
• Może być używana jako kosiarka ręczna
799,00 zł
ID produktu: 50004092
Moc 400W
Szerokość koszenia: 380 mm
5 ostrzy
Wysokość koszenia: 13 – 38 mm
Kosz zbierający: 45 L - materiałowy
Składany uchwyt
Może być używana jako kosiarka ręczna
FZR 1050-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Kosiarka rotacyjna |
|---|---|
| Typ kosiarki | Wrzecionowa |
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Miękki uchwyt | Nie |
|---|---|
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Szerokość cięcia | 380mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Tak |
| Wysokość cięcia | 13 - 38 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 300m2 |
| Objętość kosza | 45l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 4 |
| System koszenia | Nóż |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Uchwyt do przenoszenia | Nie |
| Składany uchwyt | Tak |
| Nie |
05
Funkcje
| System 4w1 | Nie |
|---|---|
| Centralna regulacja wysokości | Nie |
| Wskaźnik napełnienia kosza | Nie |
| Rozdrabnianie | Nie |
| Ruchomość | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 400W |
|---|
07
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy | Plastikowy |
|---|
08
Wymiary i waga
| Masa | 12.9kg |
|---|
09
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|