Wydajna kosiarka akumulatorowa Fieldmann FZR 70435-0 z silnikiem bezszczotkowym z agregatem, 43 cm szerokości koszenia i 25-75 mm wysokości koszenia poradzi sobie z dużymi ogrodami do 750 m². Dzięki systemowi FAST POWER 20V, funkcji mulczowania i solidnej konstrukcji oferuje profesjonalną wydajność bez.
999,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50005042
Kosiarka akumulatorowa FZR 70435-0
- Aku program FAST POWER 20V
- Silnik bezszczotkowy z elektroniczną jednostką sterującą
- Szerokość koszenia: 43 cm
- Wysokość koszenia: 25-75 mm (6 pozycji)
- Zalecana powierzchnia: do 750 m²
- Kosz na trawę: 40 l ze wskaźnikiem zapełnienia
- Uchwyt o regulowanej wysokości
- Funkcja mulczowania (w zestawie zaślepka)
- Waga: 15 kg
- Praca na 2 bateriach o tej samej pojemności
- W zestawie: osłona do mulczowania
- Bateria i ładowarka nie są dołączone
Aku program FAST POWER 20V
Kosiarka akumulatorowa FZR 70435-0 jest częścią serii FAST POWER 20V, która umożliwia współdzielenie akumulatorów między wieloma urządzeniami Fieldmann. Kompatybilny z akumulatorami FDUZ 79020 (2 Ah), FDUZ 79040 (4 Ah) i FDUZ 79080 (8 Ah) oraz szybkimi ładowarkami FDUZ 79100 (1× 20V), 79200 (1× 20V) i 79110 (2× 20V).
Mocny silnik z zarządzaniem energią
Mocny silnik bezszczotkowy w połączeniu z elektroniczną jednostką sterującą zapewnia maksymalną wydajność i długą żywotność bez konieczności konserwacji. Moc dostosowuje się do aktualnych warunków koszenia. Model FZR 70435-0 poradzi sobie z jeszcze gęstszymi trawnikami bez utraty wydajności.
Szerokość koszenia 43 cm
Szeroka szerokość 43 cm pozwala na szybkie i sprawne koszenie nawet większych ogrodów. Idealny do powierzchni do 750 m², gdzie docenisz oszczędność czasu i energii. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność nawet przy pełnej mocy.
Regulowana wysokość koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia w zakresie 25-75 mm pozwala na dostosowanie wysokości trawnika w zależności od pory roku i rodzaju wegetacji. Sześć pozycji zapewnia precyzyjne wyniki i równomierny wygląd trawnika. Operacja jest prosta i wygodna.
Zalecana powierzchnia cięcia do 750 m²
Model FZR 70435-0 jest przeznaczony do efektywnej pielęgnacji większych ogrodów o powierzchni do 750 m². Mocny silnik i para akumulatorów 20 V zapewnią wystarczającą ilość energii nawet na dłuższą pracę. Idealny wybór dla wymagających użytkowników poszukujących wydajności bez kompromisów.
Kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia
Pojemnik z tworzywa sztucznego o pojemności 40 litrów minimalizuje potrzebę częstego opróżniania. Wskaźnik zapełnienia informuje Cię w odpowiednim czasie, kiedy musisz go opróżnić. Kosz jest lekki, łatwy do założenia i łatwy do czyszczenia.
Funkcje mulczowania
W opakowaniu znajduje się korek do mulczowania, który umożliwia rozdrabnianie trawy bezpośrednio na trawnik. Ściółkowanie poprawia jakość gleby i zmniejsza potrzebę nawożenia. Praktyczna funkcja do ekologicznej pielęgnacji ogrodu.
FZR 70435-0
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Podkaszarka |
|---|---|
| Typ kosiarki | Rotacyjna |
02
Bateria
| Napięcie baterii | 20.0V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|---|
| Typ silnika |
04
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Tak |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Nie |
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Szerokość cięcia | 430mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Tak |
| Wysokość cięcia | 25 - 75 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 750m2 |
| Objętość kosza | 40l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 6 |
| System koszenia | Nóż |
| Rozrusznik | Elektryczny |
05
Wyposażenie
| Tak | |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Nie |
06
Funkcje
| System 4w1 | Nie |
|---|---|
| Centralna regulacja wysokości | Tak |
| Wskaźnik napełnienia kosza | Tak |
| Rozdrabnianie | Tak |
| Ruchomość | Nie |
07
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy | Plastikowy |
|---|
08
Wymiary i waga
| Masa | 15.0kg |
|---|