Potężny grill na węgiel drzewny Fieldmann FZG 1016 oferuje przestronny pojemnik grillowy o średnicy 57 cm do przygotowania bogatej uczty. Praktyczna pokrywa z termometrem zapewnia stabilną temperaturę przez cały czas grillowania. Trwała konstrukcja z kółkami ułatwi komfortowe użytkowanie w ogrodzie.
499,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 1 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 41015392
FZG 1016
Parametry
01
Ogólne
| Konstrukcja grilla | Ogrodowy |
|---|---|
| Typ grilla | Na węgiel drzewny |
| System grillowania | Zamknięty i otwarty |
| Typ urządzenia | Grill |
02
Wyposażenie
| Materiał płyty grillowej | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pozostałe parametry | Pokrywa |
| Płyta grillowa | Żebrowana |
| Górna płyta grillowa | Brak |
| Miska ociekowa | Nie |
| Termostat | Nie |
03
Wygląd i design
| Powierzchnia do grillowania | Ruszt |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 77.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 57.00cm |
| Głębokość | 57.00cm |
| Masa | 13.0kg |
05
Kolor
| Kolor | Czarny |
|---|