Kompaktowy grill na węgiel drzewny FZG 1003 oferuje lekką konstrukcję i łatwy do przenoszenia podczas podróży, pikników i szybkich grillów na świeżym powietrzu. Trwała konstrukcja z chromowaną siatką zapewnia równomierne przygotowanie jedzenia. Praktyczna torba termiczna pozwala wygodnie przenosić grill i przechowywać schłodzone napoje.
89,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka JUTRO.
U Ciebie od 21.4.
ID produktu: 41001532
Grill węglowy FZG 1003
- Rozmiar kratki: średnica 26 × 12,5 cm
- Rozmiar kominka: średnica 25 cm
- Chromowana kratka
- Worek termiczny 29,5 × 18,5 cm
- Lekkość: 1,4 kg
- Konstrukcja przenośna
Palenisko o średnicy 25 cm dla efektywnego grillowania
Rozmiar kominka o średnicy 25 cm zapewnia stabilną podstawę do równomiernego spalania węgla. Konstrukcja grilla FZG 1003 sprzyja prawidłowemu dowoziu powietrza, co zapewnia lepszą kontrolę intensywności ciepła. Dzięki temu przygotowanie mięsa i warzyw jest szybkie i energooszczędne.
FZG 1003
Parametry
01
Ogólne
| Konstrukcja grilla | Ogrodowy |
|---|---|
| Typ grilla | Na węgiel drzewny |
| System grillowania | Otwarty |
| Typ urządzenia | Grill |
02
Wyposażenie
| Materiał płyty grillowej | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Płyta grillowa | Żebrowana |
| Górna płyta grillowa | Brak |
| Miska ociekowa | Nie |
| Termostat | Nie |
03
Wygląd i design
| Powierzchnia do grillowania | Ruszt |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 12.50cm |
|---|---|
| Szerokość | 26.00cm |
| Masa | 1.4kg |
05
Kolor
| Kolor | Czarny |
|---|