Generator benzynowy z falownikiem FIELDMANN FZI 4018-Bi z silnikiem OHV (80 cm³) zapewnia stałą moc 1 600 W i maksymalną moc 2 000 W. Pojemność zbiornika 4,1 l zapewnia do 5-6 godzin pracy przy jednym napełnieniu. Dzięki portowi USB i wyjściom 230 V / 12 V jest idealny do domków domowych, przyczep kempingowych i wrażliwej elektroniki.
1 809,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 2 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50005431
FZI 4018-BI
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Generator benzynowy |
|---|
02
Moc
| Napęd | Benzyna |
|---|---|
| Typ silnika | 4-suwowy |
03
Właściwości
| 230V | |
| 5.0h | |
| 2000kW | |
| 1600kW | |
| 4l | |
| , | |
| Klasa pokrycia | |
| Liczba szuflad | 1 |
| Poziom hałasu | 93dB |
| Rozrusznik | Ręczny |
04
Złącza
| Port wyjściowy | USB port |
|---|
05
Wymiary i waga
| Wysokość | 45.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 30.00cm |
| Głębokość | 53.00cm |
06
Kolor
| Kolor |
|---|