Wydajny wertykulator elektryczny Fieldmann FZV 4010-20E o mocy 2000 W i szerokości cięcia 40 cm to idealny wybór do większych ogrodów. Praktyczne dwa wałki – wertykulacyjny i napowietrzający – zapewniają całoroczną pielęgnację trawnika. Komfort uzupełnia 55-litrowy kosz na trawę i regulowany uchwyt.
699,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 2 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50005731
FZV 4010-20E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Wertykulator |
|---|
02
Moc
| Typ silnika |
|---|
03
Właściwości
| 20 | |
| , , | |
| Tak | |
| Szerokość cięcia | 400mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Tak |
| Wysokość cięcia | -12 + 6 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 1200m2 |
| Objętość kosza | 55l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 5 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Narzędzie pracy | , Wałek z nożami |
|---|---|
| 24 | |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
05
Funkcje
| Centralna regulacja wysokości | Tak |
|---|---|
| Ruchomość | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 2000W |
|---|
07
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy | Plastikowy |
|---|
08
Materiał
09
Kolor
| Kolor | Zielony, Czarny |
|---|