Elektryczny skakalarz Fieldmann FZV 2104-E o mocy 1300 W jest idealny do średniej wielkości trawników. Oferuje dwa wymienne rolki do skaryfikacji i napowietrzania oraz regulację głębokości w zakresie od -12 do +10 mm.
449,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 5 szt.
Wysyłka JUTRO.
U Ciebie od 15.5.
ID produktu: 50008350
Elektryczny skakalista FZV 2104-E
- Zużycie energii 1300W
- Szerokość robocza 32 cm
- Skaryfikujące noże walcowe 18
- Sprężyny cylindra napowietrzającego 40
- Zakres regulacji od -12 do +10 mm, 4 pozycje
- Koszyk 40 l
- Waga 9,1 kg
Niezawodny silnik elektryczny
Silnik elektryczny o mocy 1300 W zapewnia niezawodną pracę nawet podczas bardziej wymagających prac. Skaryfikator FZV 2104-E został zaprojektowany do efektywnej pielęgnacji trawników o powierzchni do 800 m². Dzięki napędowi elektrycznemu praca jest cicha i wolna od emisji.
Szerokość cięcia 32 cm
Szerokość cięcia wynosząca 32 cm pozwala na szybkie i równomierne przetwarzanie większych powierzchni. Docenisz ten parametr szczególnie podczas regularnej pielęgnacji trawnika. Skaryfikator oszczędza więc czas i energię.
Dwa wymienne cylindry
Skakacz wyposażony jest w dwa wymienne wałki – rol skaryfikujący z 18 stalowymi nożami oraz rolek napowietrzający z 40 sprężynami. Źdźbła przecinają trawę i usuwają mech, podczas gdy snęźby delikatnie przeczesują powierzchnię i poprawiają oddychalność gleby. Wymiana cylindrów jest prosta i może ją wykonać każdy, kto nie korzysta z narzędzi.
Lekka waga
Niska waga 9,1 kg sprawia, że łatwo się nią trzymać i nosić maszynę. Skaryzator nadaje się także dla starszych użytkowników lub kobiet. FZV 2104-E jest lekki, ale stabilny w eksploatacji.
FZV 2104-E
Parametry
01
Moc
| Typ silnika |
|---|
02
Właściwości
| 18 | |
| Tak | |
| Szerokość cięcia | 320mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Nie |
| Wysokość cięcia | -12 + 10 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 600m2 |
| Objętość kosza | 40l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 4 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
03
Wyposażenie
| Narzędzie pracy | Wałek z nożami, |
|---|---|
| 40 | |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
04
Funkcje
| Regulacja głębokości | Tak |
|---|---|
| Ruchomość | Nie |
05
Parametry energetyczne
| Moc | 1300W |
|---|
06
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy | Plastikowy |
|---|
07
Materiał
08
Kolor
| Kolor | Czarny, Zielony |
|---|