Potężny elektryczny kultywator Fieldmann FZK 2115-E o mocy 1500 W poradzi sobie z jeszcze twardszą glebą. Regulowana szerokość robocza 33/45 cm oraz sześć stalowych ostrzy zapewniają efektywne przygotowanie gleby. Niska waga i składany uchwyt sprawiają, że łatwo się z nim trzyma i przechowuje.
779,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 2 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50004676
FZK 2115-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Głębokość cięcia | 20cm |
|---|---|
| Szerokość cięcia | 450mm |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Liczba noży | |
|---|---|
| Narzędzie pracy | Wałek z nożami |
| Średnica ostrzy | 20cm |
| Składany uchwyt | Tak |
05
Parametry energetyczne
| Moc | 1500W |
|---|
06
Wymiary i waga
| Masa | 10.3kg |
|---|
07
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|