Mocny elektryczny kultywator Fieldmann FZK 2004-E o mocy 1 200 W efektywnie przetwarza glebę do głębokości 20 cm. Sześć stalowych noży o szerokości roboczej 40 cm również radzi sobie z twardszymi grudkami. Lekka konstrukcja i składany uchwyt ułatwiają obsługę i przechowywanie.
599,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 1 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50004675
FZK 2004-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Głębokość cięcia | 20cm |
|---|---|
| Szerokość cięcia | 400mm |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Liczba noży | |
|---|---|
| Narzędzie pracy | Wałek z nożami |
| Średnica ostrzy | 20cm |
| Składany uchwyt | Tak |
05
Parametry energetyczne
| Moc | 1200W |
|---|
06
Wymiary i waga
| Masa | 9.5kg |
|---|
07
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|