Niezawodny elektryczny kultivator Fieldmann FZK 2002-E o mocy 750 W i szerokości roboczej 32 cm ułatwi przygotowanie ziemi w ogrodzie. Cztery stalowe noże rozluźniają glebę do głębokości 20 cm. Składany uchwyt zapewnia łatwe przechowywanie.
449,00 zł
ID produktu: 50001991
Elektryczny kultywator FZK 2002-E
- Zużycie energii: 750 W
- Szerokość robocza: 32 cm
- Głębokość poluzowania: do 20 cm
- 4 noże stalowe
- Średnica noża: 20 cm
- Całkowicie metalowe zębatki z wytrzymałą obudową
- Ochronna metalowa osłona
- Uchwyt składany
- Waga: 8 kg
Niezawodny silnik elektryczny
Niezawodny silnik elektryczny o mocy 750 W zapewnia wystarczającą moc, by skutecznie rozluźnić glebę nawet w bardziej wymagających warunkach. Model FZK 2002-E jest idealny do mniejszych i średnich ogrodów. Napęd elektryczny jest cichy, przyjazny dla środowiska i niewymagający konserwacji.
FZK 2002-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Głębokość cięcia | 20cm |
|---|---|
| Szerokość cięcia | 320mm |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Liczba noży | |
|---|---|
| Narzędzie pracy | Wałek z nożami |
| Średnica ostrzy | 20cm |
| Składany uchwyt | Tak |
05
Parametry energetyczne
| Moc | 750W |
|---|
06
Wymiary i waga
| Masa | 8.0kg |
|---|
07
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|