Lekkie elektryczne nożyce do żywopłotu Fieldmann FZN 2000-E o mocy 520 W mogą ciąć gałęzie o średnicy do 16 mm. Kompaktowe ostrze o długości 406 mm jest idealne do przycinania krzewów i żywopłotów. Wyłączniki bezpieczeństwa i osłona na listwę tnącą zapewniają bezpieczne użytkowanie.
189,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50001429
FZN 2000 E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Nożyce do żywopłotu |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Maksymalna średnica cięcia | 16mm |
|---|---|
| Grubość cięcia do | 16mm |
| Rączka teleskopowa | Nie |
| Ustawienie kąta cięcia | Tak |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Listwa do krzewów | 406mm |
05
Parametry energetyczne
| Moc | 520W |
|---|
06
Wymiary i waga
| Masa | 2.3kg |
|---|