Lekka elektryczna trymerka Fieldmann FZS 2105-E o mocy 250 watów jest idealna do wykończenia prac w domu. Efektywna szerokość koszenia wynosząca 22 cm gwarantuje precyzyjne koszenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Praktyczna półautomatyczna membrana ułatwia obsługę struny.
99,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50003633
Elektryczny trymer do trawy FZS 2105-E
- Zużycie energii: 250 W
- Szerokość cięcia: 22 cm
- Półautomatyczna membrana strunowa
- Waga: 1,3 kg
- Długość zapasowej struny: 15 m
- Średnica struny: 1,0 mm
- Niski poziom hałasu i łatwe prowadzenie
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Dołączony pakiet: zapasowy sznur 15 m / 1.0 mm
Niezawodny silnik elektryczny
Silnik elektryczny o mocy 250 W zapewnia wystarczającą moc, by utrzymać krawędzie trawników i trudno dostępne miejsca. Elektryczna kosiarka FZS 2105-E jest idealna do użytku domowego bez konieczności skomplikowanej konserwacji. Jednocześnie niskie zużycie energii zapewnia ekonomiczną pracę bez niepotrzebnego obciążenia sieci energetycznej.
Szerokość cięcia 22 cm
Szerokość 22 cm pozwala na efektywne koszenie w ciasnych przestrzeniach, wokół drzew lub ogrodzeń. Kosiarka jest zaprojektowana do precyzyjnej pracy, gdzie tradycyjna kosiarka nie wystarcza. Dzięki kompaktowym wymiarom idealnie nadaje się do szczegółowych zabiegów o pielęgnację trawnika.
Łatwa zmiana linii
System półautomatycznych główek strun pozwala na łatwe wydłużenie struny poprzez stuknięcie w ziemię. W przypadku FZS 2105-E znacznie zwiększa to komfort pracy bez konieczności ręcznej regulacji. Ten mechanizm oszczędza czas i zapewnia płynną pracę kosiarki.
Lekka konstrukcja
Niska masa 1,3 kg gwarantuje komfortowe prowadzenie nawet podczas dłuższej pracy. Model FZS 2105-E jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, w tym dla seniorów. Lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie i przechowywanie kosiarki.
FZS 2105-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Strunowa kosiarka ogrodowa |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Nie |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Nie |
| Uchwyt oburęczny | Nie |
| Szerokość cięcia | 220mm |
| System koszenia | Jedna struna |
| Ustawienie kąta główki | Tak |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Nie |
|---|---|
| Rączka teleskopowa | Tak |
| Nie |
05
Funkcje
| Półautomatyczny |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 250W |
|---|
07
Wymiary i waga
| Średnica struny | 1.0mm |
|---|---|
| Masa | 1.3kg |