Elektryczny trymer FZS 2030-E to idealny wybór do efektywnej pielęgnacji ogrodu. Łączy wysoką wydajność, praktyczne cechy i wygodne sterowanie, dzięki czemu łatwo radzi sobie z trawą i bardziej odporną roślinnością.
335,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 2 szt.
Wysyłka JUTRO.
U Ciebie od 15.5.
ID produktu: 50008363
Elektromos trimmer FZS 2030-E
- Fogyasztás: 1200W
- Szélesség: 38 cm
- Félautomata csavaró húrfej
- Acél háromágú
- Hasított tengely
- Súly: 4,3 kg
- Csomag tartalma: Trimmer, twisit&go húrfej, acél háromágú, vállpánt, beszerelő készlet, kézikönyv
Teljesítmény és pontosság egy kategóriában
A hatalmas 1200 W-os motorjának és 38 cm-es szélességének köszönhetően az FZS 2030-E még nagyobb területeket is gyorsan képes levágni. A félautomata Twist&Go húrfej lehetővé teszi, hogy a zsinór könnyen meghosszabbítható felesleges megszakítások nélkül, míg az acél háromágú a sűrűbb növekedést képes kezelni.
Kényelem és rugalmasság a munkahelyen
A hasított nyel megkönnyíti a tárolást és szállítást, és a 4,3 kg-os alacsony súly a vállpánttal együtt kényelmes használatot biztosít még hosszú távú munka közben is. A csomagban mindent megtalálsz, amire szükséged van – egy nyisó, egy húrfej, egy acél háromágú ág, egy vállpánt és egy szerelő készlet, így azonnal elkezdheted a munkát.
FZS 2030-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ kosiarki | Żyłkowa |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|---|
| Typ silnika |
03
Właściwości
| Uchwyt oburęczny | Tak |
|---|---|
| Szerokość cięcia | 380mm |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Parametry energetyczne
| Moc | 1200W |
|---|
05
Wymiary i waga
| Masa | 4.3kg |
|---|
06
Kolor
| Kolor | Czarny, Zielony |
|---|